تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - تراکتورسازی 1- صبا 1/ بحران در بحران ، ادامه نوار تساوی ها برای جلالی !
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        تراکتورسازی 1- صبا 1/ بحران در بحران ، ادامه نوار تساوی ها برای جلالی ! اخبار باشگاه , اخبار لیگ برتر ,


در روزی که جلالی با تراکتور سازی می توانست با توجه به توقف دیگر مدعیان با کسب 3 امتیاز این دیدار خانگی خود را تا حدودی به ساحا ارامش نزدیک کند اما در یک قدمی ساحل به گل نشست


در روزی که جلالی با تراکتور سازی می توانست با توجه به توقف دیگر مدعیان با کسب 3 امتیاز این دیدار خانگی خود را تا حدودی به ساحا ارامش نزدیک کند اما در یک قدمی ساحل به گل نشست

گلها: سعید دقیقی دقیقه 48 برای تراکتورسازی و ابوالفضل ابراهیمی 88 برای صبای قم
هفته بیست وسوم لیگ برتر

پنجشنبه 25 دیماه 1392

 ورزشگاه یادگار امام تبریز

 تماشاگر :3 هزار نفر

 داوران :حسین زرگر ، مجید ویشگاهی ،جهابخش ارمان

 اخطار :مجید حیدری از صبا- میثم بائو از تراکتور

اخراج : 88مجید حیدری 

تراکتور سازی :حامد لک، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ،مسعود ابراهیم زاده ، میلاد فخر الدینی ، مهدی کریمیان ، میثم بائو ( 50 علی کریمی )، فرشاد احمدزاده ( 77- مهرازما )، جواد کاظمیان ، کریم انصاری فرد ( 67- روریگو پیمپائو)، سعید دقیقی

 

 سرمربی:مجیدجلالی

 

صبای قم :مهرداد طهماسبی ( 17- شهرام مهربان )، روزبه چشمی ، هادی شکوری ، فرید کریمی ، حسین بادامکی ( 80- اکبر صادقی )، رضا عنایتی ، محمد امین ارام طبع ،ابوالفضل ابراهیمی ،مجید حیدری ، مجید هوتن ( 63- مهدی مومنی )، مهدی محمدی
سرمربی:صمدمرفاوی 
 

شرح نیمه اول : میزببان بازی را در زیر فشارشعار های هواداران خود آغاز کردو تا دقیقه 20 برتری توپ ومیدان را دراختیار داشت اما نتواست از موقعیت های خود استفاده لازم را ببرد ، در ادامه بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم که سهم تراکتوری ها از ایجاد موقعیت وتهدید دروازه ها بیشتر بود، صبا فقط برای ضد حملات برنامه ریزی کرده بود که ثانیه پایانی نیمه اول می توانست به هدف خود برسد که این فرصت نیز به هدر رفت تا دو تیم راهی رختکن شوند. 

شرح نیمه دوم : 45 دقیقه دوم رامیزبان برای فرار از فشار هواداران خود ورسیدن به 3 امتیاز بازی شروع کرد وخیلی زود هم به این مهم رسید ، اما در ادامه این صبای ها بودند که بار ها تا استانه فتح درازه میزبان پیشروی کردند ، تراکتوری ها می توانستندبا استفاده از ضد حملات و زدن گلهای بعدی 3 امتیازخود را بیمه کنند اما بی دقتی مهاجمین این تیم موجب شد نتیجه بدست امده نیز شکنده شود وبازیکن شماره 17 صبا تیر خلاص را در یک روز بحرانی برای جلالی وشاگردانش زده ومانع از خروج انها از این شرایط شد.

 

 شرح گلها :

1-صفر- دقیقه 47- پاس مسعود ابراهیم زاده در داخل محوطه جریمه به سعید دقیقی رسید تا این بازیکن بعد هفته ها واز دست دادن موقعیت طلایی نیمه اول بالاخره دروازه تیم صبا را بازکند.

1-1- دقیقه87- ارسال بهزادکریمی وضربه سر ابوالفضل ابراهیمی که دور از دستان لک وارد دروازه تراکتور شد.

دقایق کلیدی :

دقیقه9- پاس عمقی احمدزاده به مسعود ابراهیم زاده با پاس عالی این بازیکن همراه شد تا سعید دقیقی در روی نقطه پنالتی دروازه بدون دروازه بان صبا را نتواند باز کند وبا بی دقتی توپ را راهی اوت کرد.

دقیقه 19- شوت جواد کاظمیان از پشت محوطه جریمه صبا با فاصله کم راهی اوت شد.

دقیقه 26- ارسال از سمت راست روی دروازه تراکتور وموقعیت گل برای مجید هوتن که ضربه بغل پای وی به تور کنار دروازه چسبید.

دقیقه 42-ارسال فخرالدینی از راست وضربه سراحمدزاده که انصاریفردرا در موقعیت گل قرار داد اما ضربه این بازیکن با دخالت مدافه صبا راهی اوت شد.

45- رضا عنایتی از یک پاس پشت دفاع صاحب موقعیت شد ویک تنه اهنگ دروازه میزبان را کرد وبا یک ضربه زمین دروازه تراکتور را بشدت تهدید کرد.

دقیقه 52- بهزاد کریمی ازروی خط 18 قدم با یک شوت زمینی دروازه تراکتور را هدف قرار داد اما لک توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 59- پاس عمقی کریمی وموقعیت تک به تک برای عنایتی که لک با خروج به موقع توپ را مال خود کرد.

دقیقه 65- پاس پشت دفاع مومنی از میانه میدان وموقعیت برای بهزاد کریمی که ضربه زمین این بازیمن با خوش شانسی میزبان راهی اوت شد.

دقیقه 71- ضد حمله تراکتوری ها وپاس عرضی دقیقی که مهربان با خروج به موقع خود یک موقعیت گل را از کاظمیان گرفت .

دقیقه 76- چرخش عالی سعید دقیقی در داخل محوطه جریمه وضربه خطرناک این بازیکن که میلیمتری توپ راهی اوت شد.

دقیقه 84- ارسال کرنر وضربه سر خطرناک پیمپائو که میلیمتری از بالای دروازه راهی اوت شد.

90- بهزاد کریمی در دقایق پایانی با یک ضربه دروازه تراکتور را تهدید کرد که توپ بی ثمر ماند.

 

اتفاقات حاشیه ای :

مجید جلالی بعد ورود به ورزشگاه با شعار های تند تماشاگران حاضر روبرو شد.

شعار حیا کن رها کن برای سرمربی تراکتوری ها با فریاد های تونی الیویرای حاضرین تکمیل شد.

در حالی که بعد به ثمر رسیدن گل برنری تراکتوری ها تا حدودی از فشار شعار های تند تماشاگران کاسته شده بود اما گل تساوی صبای ها همه چیز را به حالت اول برگرداند تاداستان روز از نو روزی ... به ذهن ها متبادر شود.

در اواخرنیمه اول یکی از تماشاگران حاضر بدلیل فشارهای روحی دچارمشکل شد که توسط امبولانس حاضر در ورزشگاه به بیمارستان انتقال یافت.

بهترین بازیکن: در روز که عملکرد بازیکنان دو تیم انتخاب چهره برتر میدان را با مشکل مواجه کرد اما سعید دقیقی وبهزاد کریمی از دو تیم جزء بازیکنان شاخص میدان بودند.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 07:08 بعد از ظهر در روز : پنجشنبه 26 دی 1392

ویرایش شده در پنجشنبه 26 دی 1392 و ساعت 08:02 بعد از ظهر

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader