تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - مشروح سخنان مجید جلالی سرمربی جدید تراکتورسازی تبریز در جلسه معارفه
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
         مشروح سخنان مجید جلالی سرمربی جدید تراکتورسازی تبریز در جلسه معارفه نقل وانتقالات تیم تراکتورسازی تبریز , اخبار باشگاه ,مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در برنامه معارفه خود سخنانی را مطرح نمود که شما را به خواندن مشروح آن دعوت می نماییم
مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در برنامه معارفه خود سخنانی را مطرح نمود که شما را به خواندن مشروح آن دعوت می نماییم .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام می کنم به تمام دوستان و سروران ارجمندم و شکر می کنم خداوند بزرگ را که بعد از کار سربلند در خوزستان عزیز و بعد از یک سال استراحت ضروری مجددا موهبت پوشیدن لباس مقدس سرمربیگری را به من اعطا نمود .
می گویم لباس مقدس مربیگری چون اعتقاد دارم که در این لباس فرصتی دارم تا لحظات سخت زندگی را تجربه کنم و در آن شرایط از خودم مراقبت کنم
فرصتی دارم تا به جوانان کشورم خدمت کنم و آنها را بسازم هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی و فرهنگی که این یکی از مسئولیت های مهم مربیگری است .
من در این لباس فرصتی پیدا می کنم تا به خداوند نزدیکتر شوم .
به این دلیل این لباس برای من مقدس است .
می دانم که کار مربیگری در هر جا شروع و پایانی دارد و شروع کار مصادف با آغاز شمارش معکوس برای پایان کار است .
فلذا از خداوند بزرگ می خواهم که یاری کند تا بتوانم در روز پایان در پیشگاه او و پیش مردم خوب و با محبت آذربایجان سربلند و رو سفید باشم .
در برابر خداوند بزرگ با شما دوستان ارجمند و مردم بزرگ و خوب آذربایجان قهرمان متعهد می شوم که تمام تلاش خود و همکارانم را با تمام توان در جهت بزرگی باشگاه تراکتورسازی و خوشحال کردن مردم این دیار بکار بندیم تا بتوانیم در فوتبال کشور چه از نظر شیوه بازی و نتیجه گیری و رفتار مربیان ، بازیکنان و هواداران بعنوان بک الگوی بزرگ و اخلاقی در کشورمان مطرح باشیم .
امیدوارم در این راه خطیر حمایت همه جانبه تمام قشر های مختلف بخصوص هواداران پرشورو غیور آذربایجان، رسانه هارا به همراه داشته باشم . به امید لطف خدای بزرگ

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:00 بعد از ظهر در روز : یکشنبه 19 خرداد 1392

ویرایش شده در یکشنبه 19 خرداد 1392 و ساعت 10:05 بعد از ظهر

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader