تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - لک:‌ تراکتورسازی سکوی پرتاب من خواهد بود
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        لک:‌ تراکتورسازی سکوی پرتاب من خواهد بود نقل وانتقالات تیم تراکتورسازی تبریز ,

سنگربان تازه‌وارد تراکتورسازان می‌گوید، امیدوار است با ارایه بازی‌های خوب به تیم ملی برسد.

حامد لک درباره پیوستنش به تیم تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: قراردادم با صبای قم به پایان رسیده و بهترین گزینه برایم تراکتورسازی تبریز بود. تراکتورسازی تیمی باشخصیت بوده و هوادارانش باتعصب هستند. ان‌شاءالله با این تیم نتایج بسیار خوبی را کسب کنیم و هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتایج را گرفته و هوادارانمان را نیز خوشحال کنیم.

به گزارش ایسنا ، سنگربان تراکتورسازان افزود: در اردوهای تیم ملی بودم ولی تراکتورسازی می‌تواند سکوی پرتاب من برای رسیدن به تیم ملی باشد و ان‌شاءالله در دو سال حضورم در تراکتورسازی عملکرد قابل قبولی داشته باشم و لژیونر شوم.

لک درباره انتخاب مجید جلالی هم اظهار کرد: آقای جلالی مربی خوب و باشخصیتی است و نیازی به تعریف من نیست. ان‌شاءالله بتوانیم بهترین نتایج را با سرمربیگری وی کسب کنیم.

وی درباره هواداران تراکتورسازی گفت: در یک هفته حضورم در تبریز مردم من را مورد لطف قرار داده‌اند. از هوادارانمان می‌خواهم مثل سال‌های گذشته یار دوازدهم ما باشند و تیم محبوب خود را به خوبی مورد حمایت قرار دهند.

او در پایان گفت: تمرین‌هایمان را به صورت رسمی شروع کرده‌ و آن را به خوبی پشت سر خواهیم گذاشت تا آماده شروع مسابقات باشیم.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 09:10 بعد از ظهر در روز : یکشنبه 19 خرداد 1392

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader