تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - دین محمدی : تراکتورسازی با جلالی هم موفق خواهد بود
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        دین محمدی : تراکتورسازی با جلالی هم موفق خواهد بود اخبار باشگاه ,
 عقیده من با حضور مجید جلالی و جلال چراغپور اگر یک مربی بومی توانا نیز به کادرفنی تراکتور سازی اضافه شود ترکیب کادر فنی تراکتور کامل خواهد شد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزمحبوبیت فوق العاده ای در میان مردم آذربایجان و خصوصا اهالی تبریز دارد و تمام اخبار و رویدادهای مربوط به این تیم با حساسیت فوق العاده ای توسط علاقه مندان آذری زبان پیگیری می شود.
این هواداران پرشور مهمترین سرمایه تراکتورسازی به شمار می آیند و با ظرفیتهای مناسب و بازیکنان مستعدی که در خطه آذربایجان وجود دارد رسیدن به قله های قهرمانی آسیا برای این تیم کاملا امکان پذیر است.
اگر این اتفاق در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا نیفتاد و تراکتور فوتبال ضعیفی را در مقابل رقبای آسیایی به نمایش گذاشت به این دلیل بود که بازی در لیگ قهرمانان آسیا تفاوتهای اساسی با بازی در لیگ برتر کشورمان دارد وتیم محبوب تبریز تجربه و دانش لازم برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را نداشت.
این انتقاد به مدیران سابق تراکتورسازی وارد است که چگونه تصمیم گرفتند تیمی که جواز شرکت در رقابتهای آسیایی را به دست آورده، توسط کادر فنی بی تجربه در این مسابقات هدایت شود؟
در فصل پیش رو تراکتورسازی مجید جلالی را به عنوان سرمربی و جلال چراغپور را به عنوان کمک مربی و آنالیزور به خدمت گرفته است و به عقیده من با این کادر فنی، ضمن تداوم موفقیتهای تراکتور در لیگ برتر، این امیدواری وجود دارد که تراکتورسازی در عرصه آسیا نیز حرفهایی برای گفتن داشته باشد.
جلالی یک مربی کاربلد و صاحب سبک در فوتبال ایران است و چراغپورهم جزء معدود مربیان فوتبال ایران است که دانش روز فوتبال را در اختیار دارد. به عقیده من اگر یک مربی بومی توانا نیز به کادر فنی تراکتور سازی اضافه شود ترکیب کادرفنی تراکتور کامل خواهد شد و این تیم در فصل پیش رو فوتبالی به مراتب بهتر از فصل های پیش ارائه خواهد داد./سیروس دین محمدی 
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 06:25 بعد از ظهر در روز : سه شنبه 14 خرداد 1392

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader