تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - جمشیدیان: توافقم با تراکتورسازی نهایی شده
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        جمشیدیان: توافقم با تراکتورسازی نهایی شده


هافبک سابق تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: توافقم با تراکتورسازی نهایی شده اما هنوز قرارداد امضاء نکردیم.

حمد جمشیدیان در مورد اینکه آیا با مسئولان تراکتورسازی به توافق نهایی رسید، گفت: توافقات‌مان تقریبا نهایی شده است و ظرف یکی دو روز آینده اگر مشکلی پیش نیاید قرارداد می‌بندیم. هنوز قرارداد امضاء نکردیم. اکنون در تهران حضور دارم و احتمالا امروز و فردا جلسه‌ای با حمید زینی‌زاده مدیرعامل تراکتورسازی برگزار می‌کنم تا تکلیف نهایی قراردادم مشخص شود.

به گزارش فارس،وی افزود: توافقات‌مان ضمنی بوده و بسیاری از صحبت‌ها انجام شده است. تنها مرحله نهایی کار مانده که باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی می افتد.

جمشیدیان در مورد اینکه آیا جدایی پس از چندین سال حضور در سپاهان برایش سخت نبوده است، عنوان کرد: طبیعتا جدایی از سپاهان برایم سخت بود در این تیم دوران بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم اما باید قبول کنیم فوتبال حرفه‌ای است و به دلیل اینکه شرایط مهیا نبود مجبور به جدایی شدم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد از دست سپاهانی ها ناراحت است، گفت: بله چون جدایی من از سپاهان به دلیل مسائل فنی نبود کمی ناراحت هستم. برخی مشکلات باعث شد شرایط کاری ما به اینجا بکشد. اتفاقی بود که رخ داد و سعی می‌کنم به این مسئله فکر نکنم.

جمشیدیان در پاسخ به این سؤال که آیا در اختلافی که بین او و کرانچار به وجود آمده بود باشگاه سپاهان از او حمایت کرد، گفت: به هرحال خیلی تلاش شد تا روابط بهتر شود. در کل به دلیل 5 سال حضور در سپاهان از هواداران این تیم که از من حمایت کردند و از مسئولان باشگاه مثل علیرضا رحیمی و محمدرضا ساکت مدیرعامل سابق سپاهان تشکر می‌کنم.

جمشیدیان در مورد اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند سال آینده موفق شود، یادآور شد: توقعات از تراکتورسازی بسیار بالا است. نگرش تیم هم در آسیا و هم در لیگ برتر بسیار بالا است. نمی‌توانیم دروغ بگوییم پرسپولیس، سپاهان،‌ استقلال و حتی فولاد خوزستان سال بعد در حالی به مسابقات می آیند که تا دندان مسلح هستند. تراکتورسازی کارش خیلی سخت است و حتی اسقلال و سپاهان هم سال بعد کار سختی دارند. تراکتورسازی چه من باشم چه نباشم پتانسیل کسب موفقیت را دارد و سال آینده می تواند عملکرد قدرتمندی داشته باشد.
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 05:08 بعد از ظهر در روز : شنبه 11 خرداد 1392

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader