تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - اولیویرا: در تبریز جبران خواهیم کرد
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        اولیویرا: در تبریز جبران خواهیم کرد لیگ قهرمانان آسیا ,سرمربی پرتغالی تراکتورسازی پس از شکست برابر الشباب عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت، تیمش در دیدار برگشت با حمایت طرفداران پرشور خود این باخت را جبران خواهد کرد.

تراکتورسازی در سومین دیدار خود در دور گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با یک گل برابر میزبانش الشباب عربستان تن به شکست داد و به این ترتیب صدر جدول گروهش را نیز از دست داد. تونی اولیویرا، سرمربی قرمزپوشان تبریزی در نشست خبری بعد از پایان بازی گفت که تیمش می‌تواند در دیدار برگشت با حمایت تماشاگران پرشور خود به پیروزی برسد و شکست برابر نماینده عربستان را تلافی کند: "در دیدار برگشت جبران خواهیم کرد؛ چرا که این دیدار در تبریز و مقابل تماشاگران پرشورمان برگزار می‌شود. تماشاگران برگ برنده ما در بازی‌های خانگی هستند."

او افزود: "در نیمه دوم بهتر از الشباب کار کردیم و فرصت‌هایی را روی دروازه این تیم خلق کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به خوبی از آنها استفاده کنیم. همه چیز مهیای دیداری خوب و سطح بالا بود. تیم ما مجبور بود که از توپ‌های عرضی استفاده کند؛ چرا که هافبکی بازیساز چون کاماچو را در ترکیب نداریم."

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 01:04 بعد از ظهر در روز : چهارشنبه 14 فروردین 1392

ویرایش شده در چهارشنبه 14 فروردین 1392 و ساعت 01:09 بعد از ظهر

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader