تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - ایران پوریان: این بازی قهرمان را مشخص می‌کند
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        ایران پوریان: این بازی قهرمان را مشخص می‌کند اخبار لیگ برتر ,

ایران پوریان، بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی بیان کرد: بازی روز جمعه، می تواند قهرمان این فصل را مشخص کند.

محمد ایران پوریان در خصوص بازی مقابل استقلال خاطر نشان کرد: به نظر من یک بازی سختی است و در عین حال بازی بزرگی پیش رو داریم. این بازی می تواند مشخص کند که چه کسی قهرمان این فصل خواهد بود. زحمت های زیادی کشیده ایم تا به این مرحله رسیده ایم و در این رتبه از جدول قرار داریم. از تمامی هواداران هم تشکر می کنم و دست تک تک آنها را می بوسم که در همه جا پشتیبان ما بودند و با تشویق های پرشور خود روحیه داده اند؛ ولی ما و هواداران باید از جشن بازی های قبلی خارج و به جنگ بازی بعدی برویم.

وی افزود: تمام تیم نیز روحیه ی خیلی خوبی دارند و فقط برای سه امتیاز به تهران می رویم. دیگر نیازی نیست از هواداران درخواست کنیم که حمایتمان کنند. چرا که آنها خودشان مثل یک مربی و یک بازیکن، فوتبال را می فهمند و شرایط حساس تیم را درک می کنند. امیدوارم نیمی از ورزشگاه آزادی قرمز رنگ باشد و با تشویق های پرشور و خاص خودشان در تهران، ما را حمایت کنند. در تهران منتظر تراکتوری ها هستیم و امیدوارم تراکتوری های تهران و اطراف تهران نیز به استادیوم بیایند.

ایران پوریان در خاتمه عنوان کرد: در پایان سخنانم، هم از مدیر عامل باشگاه و هم از هواداران تشکر می کنم که همیشه به فکر تیم تراکتورسازی هستند و هیچ وقت تیم را تنها نمی گذارند

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:53 قبل از ظهر در روز : جمعه 18 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader