تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - کیانی : در آزادی هم غریبه نیستیم / فقط قهرمانی را می‌خواهیم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        کیانی : در آزادی هم غریبه نیستیم / فقط قهرمانی را می‌خواهیم اخبار لیگ برتر ,

هواداران ما بهترین هستند و در آزادی هم ما غریبه نیستیم شما شک نکن ما در هر کجای دنیا بازی کنیم تنها نیستیم ، هوادارانمان خودشان را به ما می رسانند.

مهدی‌کیانی، ستاره‌ی تیم فوتبال تراکتورسازی در آستانه‌ی دیدار تیمش برابر تیم فوتبال استقلال در کورس قهرمانی، در مصاحبه‌ای با خبرنگار سایت گل گفت :

اوضاع و احوال؟

خدارا شکر چندا بازی را بردیم و شرایط خوبی داریم. فردا هم برای یک بازی جانانه آماده ایم تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم

بازی با استقلال؟

با ریکاوری خوبی که انجام دادیم کاملاَ آماده شکست استقلال هستیم . انگیزه زیادی داریم چرا که تیم ما شرایط بهتری دارد و فکر کنم میتوانیم با بردن استقلال به قهرمانی نزدیک شویم . فردا  فقط برای ۳امتیاز بازی می کنیم.

امیر قلعه نوعی؟

هر چه بوده برای گذشته بوده و فراموش شده.... ایشان مربی من بوده و من هم مشکلی با ایشان ندارم .من در بازی فردا سعی می کنم بهترین باز خود را انجام دهم و سعی می کنم قبل از بازی اگر شدبا دسته گل به سراغ امیر خان بروم ؛ اما از هر چیز مهمتر موفقیت تراکتور است.

حمایت تماشاگران؟

هواداران ما بهترین هستند و در آزادی هم ما غریبه نیستیم . شما شک نکن ما در هر کجای دنیا بازی کنیم تنها نیستیم ، هوادارانمان خودشان را به ما می رسانند.

جایگاه؟

ما فقط قهرمانی می خواهیم و برای این لیگ فقط قهرمانی ما را راضی می کند. بازی های خیلی خوبی هم انجام دادیمو فکر کنم با مربی خوب و تماشاگران بی نظیری که داریم حقمان باشد که به قهرمانی برسیم.

حرف خاصی ندارید؟

نه فقط این را بگویم که فردا یک بازی بزرگ و زیبا را می بینید.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:47 قبل از ظهر در روز : جمعه 18 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader