تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - الجزیره‌ای‌ها غرق در جو ورزشگاه شدند
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        الجزیره‌ای‌ها غرق در جو ورزشگاه شدند لیگ قهرمانان آسیا ,

محمد رویانیان پس از پیروزی 3 بر یک تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات اظهار داشت: امروز به تبریز آمدم تا به عنوان یک ایرانی طرفدار تیم قرمزپوش تراکتورسازی باشم و خوشحالم که در یک روز خوب و جوی بسیار عالی من هم به عنوان یک هوادار در ورزشگاه، تراکتور را تشویق کردم.

وی افزود: ما به دنبال فوتبال پاک هستیم و هم‌اندیشی خود را از تبریز شروع کردیم و قطعاً با کمک تیم‌های دیگر سعی می‌کنیم تا یک فوتبال پاک را در سراسر ایران اجرا کنیم.

رویانیان ادامه داد: واقعاً یک روز فراموش نشدنی را در تبریز پشت سر گذاشتم. الجزیره‌ای‌ها با دیدن 70 هزار نفر در ورزشگاه یادگار غرق جو ورزشگاه شده بودند؛ هرکدام چند دور، دور خود می‌چرخیدند تا بتوانند با شرایط که شاید یک درصد آن را در امارات ندیده‌اند آشنا بشوند اما حریف هواداران تراکتور نشدند.

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: من این پیروزی را به بازیکنان، استاندار و مسئولان آذربایجان و مردم پهلوان‌خیز تبریز و تمام ترک‌زبان‌ها تبریک می‌گویم و امیدوارم تراکتورسازی تا مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا برسد. واقعاً امروز روز باشکوهی در تبریز بود که به نظرم باید به فوتبال ایران تبریک گفت.

 

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 11:24 قبل از ظهر در روز : چهارشنبه 9 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader