تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - اسدی: یک صندلی هم در یادگار امام خالی نمی ماند
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        اسدی: یک صندلی هم در یادگار امام خالی نمی ماند اخبار باشگاه ,
مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره اولین تجربه آسیایی تیمش اظهارداشت: برای تراکتور اولین بار است که در آسیا حاضر می شود اما تیم ما بازیکن باتجربه ای مثل کریمیان، سیدصالحی، نصرتی و کاظمیان دارد که در آسیا بازی کرده و باتجربه هستند. خوشبختانه اولین بازی ما در آسیا یک دیدار خانگی است و حمایت تماشاگرانمان سود می بریم. امیدوارم اولین قدم را محکم برداریم.
وی درباره اینکه ممکن است در دیدار با الجزیره ورزشگاه خالی بماند، افزود: امکان ندارد چنین اتفاقی رخ دهد. وقتی در بازیهای معمولی تراکتور ورزشگاه پر می شود پس هواداران در چنین بازی حساسی هم ما را تنها نمی گذارند. مطمئنم حتی یک صندلی خالی هم در استادیوم باقی نمی ماند. هواداران از مدتها پیش برای این بازی برنامه ر یزی کرده اند و می خواهند خودشان را نشان دهند.
اسدی ادامه داد: با شروع بازیهای آسیایی کار برای استقلال، سپاهان و تراکتور سخت می شود. ما سعی می کنیم علاوه بر اینکه نیم نگاهی به لیگ داشته باشیم در آسیا هم نتایج خوبی بگیریم. هرچند که برنامه ریزی سازمان لیگ کار را برای ما سخت کرده و باید هر 3 روز یک بار بازیهای سختی انجام دهیم.
وی درباره شعار هواداران تراکتور که یاوری و استقلال را به تبانی متهم کردند، گفت: اصلا با این شعار موافق نیستم. حتی در بازی با فجر که تماشاگران این شعار را می دادند من برای آنها دست تکان دادم و خواهش کردم شعار ندهند. فوتبال است و هر تیمی یک روز خوب و بد دارد. شاید هواداران تراکتور انتظار داشتند فجر در شیراز قدرتمندانه تر ظاهر شود و 5 گل از استقلال نخورد اما اتفاقات فوتبال در آن بازی به سود استقلال رقم خورد. در لیگ هیچ تیمی تبانی نمی کند. خصوصا کسی مثل یاوری که سالها در این فوتبال زحمت کشیده است
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 06:55 بعد از ظهر در روز : یکشنبه 6 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader