تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - شعار هواداران تراكتورسازی علیه امیر: رییس مافیا كیه?
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        شعار هواداران تراكتورسازی علیه امیر: رییس مافیا كیه? اخبار لیگ برتر ,

مقابل فجرسپاسی ، هوداران تراكتورسازی بیشتر از اینكه بازیكنان تیمشان را تشویق كنند علیه افراد یا تیمهای دیگر شعار دادند. موضوعی كه امیدواریم روبروی الجزیره رخ ندهد

سایت گل - معلوم نیست اگر این كلمه خودجوش نبود چه عبارتی برای وقوع اتفاقاتی عجیب در فوتبال ایران مورد استفاده قرار می گرفت.
 در جریان بازی تراكتورسازی مقابل فجرسپاسی ، هواداران تراكتورسازی بارها علیه امیر قلعه نویی شعار دادند و او را با این شعارها مورد خطاب قرار دادند:« رییس مافیا كیه؟ امیر قلعه نوییه!» امیر قلعه نویی كه فصل قبل از سوی همین هواداران تشویق می شد حالا به مرد اول سكوهای تبریز تبدیل شده . مردی كه مورد انتقاد هواداران تراكتورسازی قرار می گیرد و او را با مافیا مقایسه می كنند.
 البته گفته می شود هواداران تراكتورسازی كه رابطه خوبی با فردوسی پور هم ندارند قصد داشتند او را تشویق كنند اما عده ای از لیدرها این اجازه را صادر نكردند تا در مقابل حمله به قلعه نویی، عادل فردوسی پور این بار تشویق نشود. 
ضمن اینكه جز امیر قلعه نویی، فجرسپاسی هم از شهارهای هواداران تراكتورسازی در امان نماند. این تیم كم بضاعت كه مسئولان و كادر فنی اش همگی افراد سالم و موجهی هستند هم با این شعار مورد انتقاد قرار گرفتند:« سپاسی، تبانی، استقلال، پیوندتان مبارك!» این شعار البته كمتر از شعار اول به زبان هواداران تراكتورسازی آمد اما هر چه بود اینكه مقابل فجرسپاسی ، هوداران تراكتورسازی بیشتر از اینكه بازیكنان تیمشان را تشویق كنند علیه افراد یا تیمهای دیگر شعار دادند. موضوعی كه امیدواریم روبروی الجزیره رخ ندهد.
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 05:47 بعد از ظهر در روز : جمعه 4 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader