تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - اولیویرا: از بازیکنانم راضی هستم/ از الان به لیگ قهرمانان فکر می کنیم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        اولیویرا: از بازیکنانم راضی هستم/ از الان به لیگ قهرمانان فکر می کنیم اخبار لیگ برتر ,

سرمربی تراکتورسازی گفت: با این پیروزی و انگیزه بالا می‌توانیم امیدواری زیادی برای برای پیروزی مقابل الجزیره داشته باشیم.
 تونی اولیویرا در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش برابر تیم فجر سپاسی درباره این دیدار اظهار داشت: در نیمه نخست بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم بازی را با مقداری احتیاط شروع ادامه دادیم. با این حال از بازی بازیکنانم راضی هستم چراکه تلاش خوبی کردند.
وی در خصوص بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با الجزیره امارات گفت: ما از امروز تمامی حواسمان را معطوف به آن دیدار خواهیم کرد و می‌دانیم بازیهای آسیایی بسیار سخت تر از بازی‌های لیگ برتر است. مطمئن باشید از فردا خودمان را آماده آن دیدار خواهیم کرد.
سرمربی تراکتورسازی افزود: هوادارانمان در بازیهای آسیایی، اسلحه‌های ما برای جنگیدن هستند. از همین‌رو از روز شنبه تمریناتمان را نسبت به گذشته بیشتر خواهیم کرد و برنامه تمرینی‌مان برای روز یکشنبه تاکتیکی است و برای روز دوشنبه تمرینات سبک را در نظر داریم. البته بازیکنان بالای ۳۰ سالمان باید مدت بیشتری نسبت به سایرین ریکاوری کنند.
وی موفقیت مقابل فجر را مهم دانست و گفت: با این پیروزی و انگیزه بالا می‌توانیم امیدواری زیادی برای برای پیروزی مقابل الجزیره داشته باشیم.
اولیویرا در خصوص محرومیت قاسم دهنوی در آسیا گفت: محرومیت دهنوی مشکل زیادی را برای ما ایجاد نخواهد کرد. به این علت که ما خودمان را برای این موضوع آماده کرده بودیم.
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 05:42 بعد از ظهر در روز : جمعه 4 اسفند 1391

ویرایش شده در جمعه 4 اسفند 1391 و ساعت 05:47 بعد از ظهر

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader