تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - تبریز آماده نخستین میزبانی آسیایی‌اش در لیگ قهرمانان
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        تبریز آماده نخستین میزبانی آسیایی‌اش در لیگ قهرمانان اخبار باشگاه ,

در حالی که حدود یک هفته به اولین بازی تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات زمان باقی مانده، با برطرف شدن مشکلات و نواقص ورزشگاه یادگار امام، این ورزشگاه آماده انجام این بازی شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، استادیوم یادگار امام (ره) تبریز که پس از بازرسی‌های نمایندگان فدراسیون فوتبال دارای 17 مورد و مشکل اساسی بود با اقدام‌های صورت گرفته سر و شکل مناسبی به خود گرفته و این استادیوم آماده نخستین میزبانی آسیایی‌اش شده است.

مسئولان استادیوم با تلاش و جدیت در حال رفع مشکلات دیگر این ورزشگاه هستند تا استادیوم یادگار امام کاملا آماده بازی تیم تبریزی مقابل الجزیره باشد.

پیش از این سرویس‌دهی شرکت مخابراتی در ورزشگاه ضعیف بود، به طوری که برای ارتباط با تلفن‌های همراه در استادیوم یادگار امام مشکلاتی وجود داشت و در کار خبرنگاران اختلالاتی را به وجود می‌آورد ولی در حال حاضر با نصب چند دکل در اطراف استادیوم، مشکلات برطرف شده است.

به گزارش ایسنا، در ورزشگاه یادگار امام تصفیه‌خانه‌ای نیز احداث شده تا هوادارانی که از این بازی استقبال خواهند کرد مشکلی از لحاظ آب آشامیدنی نداشته باشند.

طبق گفته مسئولان اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، بلیت فروشی از ساعت 9 صبح روز بازی (8 اسفند) در محل استادیوم آغاز خواهد شد و درهای استادیوم تا زمانی که ورزشگاه طبق نظر مسئولین AFC ظرفیت داشته باشد، به روی هواداران باز خواهد بود.

شهرداری تبریز چند سالن ورزشی را برای اسکان هوادارانی که از شهرستان‌ها در روز قبل بازی به تبریز خواهند آمد آماده کرده است تا هواداران در مکان‌های پیش‌بینی شده اسکان یابند.

هشتم اسفند تراکتورسازی تبریز و الجزیره امارات در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 02:46 بعد از ظهر در روز : پنجشنبه 3 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader