تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - لوپز: از کار افتاده نیستم که روی نیمکت استراحت کنم!
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        لوپز: از کار افتاده نیستم که روی نیمکت استراحت کنم! اخبار لیگ برتر ,

هافبک پرتغالی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: در تعطیلات نیم فصل، باشگاه با مشکلات شدید مالی مواجه بود و مسئولان می‌ترسیدند به کشورم بروم و دیگر برنگردم، به همین دلیل پاسپورت من را پنهان کرده بودند.

فلاویو لوپز در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌ی آذربایجان شرقی، افزود: از نظر روحی به دیدار با خانواده‌ام نیاز داشتم ولی به دلیل بروز این مشکلات نتوانستم کنار خانواده‌ام باشم.

وی ادامه داد: به سردار جعفری و آقای آذرنیا گفته‌ام من مردم تبریز و تراکتور را دوست دارم و اینجا خیلی راحت هستم و اگر روزی بخواهم بروم، قبل از رفتنم اطلاع می‌دهم. باید مسولان هم بدانند من با ویللا و آنسلمو تفاوت دارم و حرفم را رک می‌زنم.

لوپز درباره بازی با گهر دورود عنوان کرد: تا دقیقه 50 بازی بد کار کردیم و فکر کنم اگر ثابتی نبود چندین گل دریافت می‌کردیم ولی در نیمه دوم بهتر بودیم و توانایی زدن گل‌های بیشتری را داشتیم که با بی دقتی بازیکنان این موقعیت‌ها به هدر رفت.

این بازیکن پرتغالی درباره علت نیمکت نشینی‌اش در بازی با گهر اظهار کرد: خیلی خوب کار می‌کنم و روی فرم هستم و به نظرم هر وقت بازی کردم، موثر بودم و گل هم زده‌ام اما مانده‌ام به چه دلیلی تونی من را روی نیمکت نشاند. به هر حال امید دارم این آخرین دیداری باشد که نیمکت‌نشین بودم و دیگر این مسئله تکرار نشود.

وی اضافه کرد: من 28 سال دارم و در تیم اسکاتلندی که حضور داشتم 45 بازی در طول یک فصل درترکیب این تیم بازی کرده‌ام. اگر 50 سال داشتم آن موقع فکر می‌کردم که مربی خواسته به من استراحت دهد. به هر حال دیگر نمی‌خواهم روی نیمکت بنشینم.

این بازیکن درباره بازی روز پنج شنبه با فجر سپاسی بیان کرد: بازی بسیار سختی است. محکوم به برد هستیم و برای رسیدن به قهرمانی باید دربازی‌های آینده بهترین عملکرد را داشته باشیم.

لوپز درباره آقای گلی رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: موفقیت تیم و خوشحالی هواداران از همه چیز مهمتر است. زدن 100 گل هم برایم فرقی نمی کند. مهم، تیم و هواداران پرشور هستند.

وی درباره مدت قرارداد خود و تصمیمش مبنی بر ماندن یا ترک تراکتور در پایان فصل به ایسنا گفت: مدت قراردادم دو سال است و از آینده و تصمیمی که خواهم گرفت خبر ندارم ولی می‌خواهم بمانم چون هواداران و مردم تبریز را خیلی دوست دارم و جدایی از آنها را نمی توانم قبول کنم.

این بازیکن در پایان سخنانش درباره پرشدن ورزشگاه یادگار امام(ره) در بازی‌های آینده تراکتورسازی اظهار امیدواری کرد و از طرفداران این تیم خواست مثل همیشه حامی تیم خود باشند و فرهنگ و غیرت خود را به همگان نشان دهند.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 02:45 بعد از ظهر در روز : پنجشنبه 3 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader