تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - کاظمیان: تراکتور شخصیت قهرمانی پیدا کرده است
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        کاظمیان: تراکتور شخصیت قهرمانی پیدا کرده است

کاظمیان: تراکتور شخصیت قهرمانی پیدا کرده است


مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم فجر برای دفاع از حیثیت خود مقابل تراکتورسازی قرار می گیرد.


جواد کاظمیان در گفتگو با ایسنا گفت: خیلی ها فکر می کنند تراکتور در بازی فردا کار راحتی دارد، اما به نظر من بازی سختی داریم و فجر برای دفاع از حیثیت خود به تبریز می آید. امیدوارم تیم فجر نیز به جای انجام بازی دفاعی، بازی خوبی انجام دهد و ما بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم و همچنان در کورس رقابت ها باقی بمانیم.

وی درباره ی ادامه ی روند رو به رشد تراکتور در لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما اگر بتوانیم شش امتیاز بازی با فجر و نفت تهران را بگیریم، این امتیازات می توانند کمک زیادی برای قهرمانی ما داشته باشند.

کاظمیان در رابطه با این که چند روز تمرینات تراکتور در سالن برگزار شد، گفت: این مسأله خواه و ناخواه روی تیم تأثیر منفی می گذارد. تمرین کردن روی چمن چیز دیگری است و انجام تمرین در سالن، هم درصد آسیب دیدگی بازیکنان را بالا می برد و هم کمک خاصی نمی کند. ولی به هر حال شرایط آب و هوایی این گونه بود و امیدوارم مشکلی پیش نیاید.

وی درباره ی وضعیت بدنی خود اظهار کرد: شرایط خودم خوب است و دوست دارم به همین روند خود ادامه دهم و امیدوارم به کمک خدا هم بتوانم بهتر بازی کنم و هم بیشتر گل بزنم.

مهاجم با سابقه ی تراکتورسازی که در تعطیلات نیم فصل به جمع سرخپوشان تبریزی اضافه شد، درباره ی بازی های آسیایی تراکتور گفت: تراکتورسازی هم شخصیت قهرمانی در لیگ را پیدا کرده است و هم با تماشاگران پرشوری که دارد، می توانیم از گروه خود صعود کنیم و حتی به مراحل بالاتر هم برسیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم هوادارانمان در بازی فردا استادیوم را پر کنند تا یک پیش بازی خوبی برای بازی الجزیره داشته باشیم. حضور تماشاگران هر چه بیشتر باشد، دلگرمی ما بیشتر می شود.
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 01:44 بعد از ظهر در روز : پنجشنبه 3 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader