تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - ابراهیمی: من هم جای کاظمیان بودم، پای مایلی کهن را می بوسیدم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        ابراهیمی: من هم جای کاظمیان بودم، پای مایلی کهن را می بوسیدم اخبار باشگاه , اخبار لیگ برتر ,

ما مثل سایه دنبال استقلال در حرکت هستیم. امیدوارم در آینده هم بتوانیم بازی های خود را با برد پشت سر بگذاریم و به صدر جدول برسیم.

مهاجم تیم تراکتورسازی گفت: مایلی کهن به گردان فوتبال ایران حق دارد.
محمد ابراهیمی  درباره دیدار تیمش مقابل گهر دورود اظهار داشت: فقط می توانم بگویم خداراسکر که بردیم چراکه تیم گهر در دقایق ابتدایی خیلی به دروازه ما فشار آورد و یک بار هم توپ را به تیر دروازه کوبیدند. موقعیت های زیادی بدست می آوریم اما از آنها استفاده نمی کنیم و نمی دانم چرا طلسم شده ایم.
وی ادامه داد: من به محمد مایلی کهن تبریک می گویم چراکه تغییرات در گهر محسوس بوده است. از نیم فصل دوم گهر عالی کار کرده و بسیار روان فوتبال را به اجرا درآورده است. مایلی کهن با جوانانی بی نام و نشان اینطور کار می کند و جای خوشحالی است.
مهاجم تراکتورسازی درباره صحبت های تونی که اعلام کرده برخی ها نمی خواهند تراکتورسازی قهرمان شود، گفت: من نظری در این باره ندارم، شاید تونی برای خودش دلایلی دارد ولی من کاری به آن صحبت ها ندارم و به وظیفه خودم که بازی کردن می پردازم.
ابراهیمی درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی عنوان کرد: ما مثل سایه دنبال استقلال در حرکت هستیم. امیدوارم در آینده هم بتوانیم بازی های خود را با برد پشت سر بگذاریم و به صدر جدول برسیم.
وی درباره حرکت جواد کاظمیان که پای محمد مایلی کهن را بوسید، افزود: او از زحمات مایلی کهن برایش قدردانی کرد و من هم جای او بودم همین کار را می کردم. مایلی کهن به گردان فوتبال ایران حق دارد.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 05:30 بعد از ظهر در روز : سه شنبه 1 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader