تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - می دانستیم که سپاهان مقابل پرسپولیس روز سختی خواهد داشت
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        می دانستیم که سپاهان مقابل پرسپولیس روز سختی خواهد داشت اخبار لیگ برتر ,

ما بازی را خوب شروع نكردیم ولی در ادامه با تلاش هایی كه انجام دادیم توانستیم به بازی مسلط باشیم و در انتها نیز سه امتیاز این بازی را كسب كنیم.

سنگربان تراكتور سازی در خصوص روند تراكتور سازی گفت: ما در نیم فصل دوم با ارایه بازی های خوب و نتیجه گیری های لازم توانسته ایم روند خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر داشته باشیم و هم اكنون نیز در رده دوم جدول قرار داریم. انشاالله روند خوب خود را با حمایت هوداران پرشور كه همیشه از ما حمایت كرده اند، ادامه داده و به هدف كه قهرمانی است، دست یابیم.


بازیكن تیم تراكتور سازی تصریح کرد: گهر تیم بسیار خوب و منسجمی بود. آنها ما را خیلی اذیت کردند و موقعیت هایی هم داشتند ولی ما بهتر از فرصت ها سود بردیم و 3 امتیاز شیرین خانگی را گرفتیم. بازیکنان ما انگیزه خوبی برای این دیدار داشتند چون می دانستیم که سپاهان مقابل پرسپولیس کار سختی دارد.ثابتی درباره بازی با فجر سپاسی، اظهار داشت: ما بازی آسانی با فجر نداریم و هر بازی حكم فینال دارد. با قدرت به مصاف این تیم خواهیم رفت تا به لطف خدا و حمایت هواداران ما 3 امتیاز را كسب کنیم. فجر هم چون به استقلال باخته، برای جبران می آید و باید حواس خود را جمع کنیم تا بتوانیم امتیاز بگیریم و با روحیه خوب به استقبال اولین بازی در لیگ قهرمان آسیا برویم.وی در مورد اولین بازی با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما شرایط سختی در این رقابت ها داریم و تیم های قدرتمندی در این مسابقات حضور دارند ولی ما نیز تراكتور سازی هستیم و انشاالله با ارایه بازی خوب و كسب 3 امتیاز در اولین بازی، گام اول را محکم برمی داریم
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 06:27 بعد از ظهر در روز : سه شنبه 1 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader