تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - نصرتی: گهر از تیمی که نیم فصل 5 گل از ما خورد خیلی بهتر بود
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        نصرتی: گهر از تیمی که نیم فصل 5 گل از ما خورد خیلی بهتر بود اخبار لیگ برتر ,

مدافع ملیپوش تیم تراکتورسازی عملکرد تیمش را در این بازی بسیار عالی عنوان کرد.

محمد نصرتی درباره دیدار گهر و تراکتورسازی گفت: تیم دورودی خیلی خوب کار کرد و انتظار چنین بازیای از آنها نداشتیم. در اوایل بازی چند موقعیت خوب روی دروازه ما خلق کردند که دو توپ هم به تیر زدند.
وی ادامه داد: اما رفته رفته شرایط ما بهتر شد و بر توپ و زمین مسلط شدیم که توانستیم از موقعیتهایمان استفاده کرده و دو گل هم به ثمر برسانیم.
نصرتی در ادامه خاطرنشان کرد: گهری که در نیم فصل اول از ما 5 گل خورد بسیار ضعیفتر از این گهر بود. گهر با اینکه بازیکنان جوانی داشت اما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و به نظرم حق این تیم نیست که در رده هفدهم جدول باشد.
مدافع تراکتورسازی با بیان اینکه هدف ما در این فصل قهرمانی است، عنوان کرد: تمام سعیمان را میکنیم که با حمایت هواداران به این هدف دست پیدا کنیم و همچنین میخواهیم نماینده شایستهای برای فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.
همچنین دیگر بازیکن تراکتورسازی با اشاره به برد تراکتورسازی مقابل گهر گفت: ما بازی به بازی خوب پیش میرویم و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.
سید مهدی سید صالحی در گفتوگو با خبرنگار ایسنا تاکید کرد: تمام تلاشمان را میکنیم که با کمک هواداران، فصل را خوب تمام کنیم بنابراین چارهای جز برتری در دیدارهایمان نداریم
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 05:24 بعد از ظهر در روز : سه شنبه 1 اسفند 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader