تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - تراکتورسازی باید نمایندگان بیشتری در تیم ملی داشته باشد
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        تراکتورسازی باید نمایندگان بیشتری در تیم ملی داشته باشد اخبار لیگ برتر ,

قاسم دهنوی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی در مورد شرایط تیم تراکتورسازی گفت: ‌خدا را شکر وضعیت بسیار خوبی داریم. در این مدت تمرینات خوبی را برگزار کردیم. دیروز به تهران آمدیم و امروز برای انجام مسابقه مقابل گهر دورود به این شهر سفر خواهیم کرد.

وی افزود: بازی با تیم‌های پائین جدول بسیار سخت است، آنها برای رسیدن به هدف‌شان انتحاری بازی می‌کنند، یا می‌برند و یا نتیجه را واگذار می‌‌کنند. برنامه‌ریزی خوبی برای این مسابقه انجام دادیم امیدواریم به پیروزی برسیم و دست پر میدان را ترک کنیم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

وی در مورد پیروزی روز گذشته استقلال و اینکه با از دست دادن امتیاز، فاصله‌شان از سطح جدول زیاد خواهد شد، اظهار داشت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و نگاهی به نتایج حریفان نداریم اگر بتوانیم بازی‌های خودمان را ببریم و امتیازات پیش‌رو را کسب کنیم به موفقیت می‌رسیم. برای ما مهم نیست تیم‌های دیگر چه نتیجه‌ای می‌گیرند. یک بازی با استقلال خواهیم داشت که در صورت پیروزی در این دیدار وضعیت‌مان بسیار بهتر خواهد شد.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه از هفته دیگر لیگ قهرمانان شروع می‌شود و آیا فشار مسابقات روی عملکرد این تیم تأثیر نخواهد گذاشت، گفت: بازیکنان تراکتورسازی نفرات با تجربه‌ای هستند. ما طرفداران بسیار خوبی داریم که مطمئنا این مسئله تیم را دلگرم می‌کند. مربیان برای فشردگی مسابقات برنامه‌ریزی می‌کنند تا با انجام ریکاوری مناسب شرایط‌مان حفظ شود. ما مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان مهره‌های زیادی نداریم اما تمام بازیکنان یک دل و صمیمی هستند.

دهنوی در مورد اینکه آیا انتظار دعوت شدن به تیم ملی را در اردوی گذشته نداشت، تصریح کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا در تیم خودم مثمر ثمر باشم و اگر از سوی کادر فنی به تیم ملی دعوت شوم سعی می‌کنم تا جواب محبت‌های آنها را بدهم. لیست تیم ملی در اختیار سرمربی است و او می‌داند که چه کسانی را باید دعوت کند. در تیم ما بازیکنان شایسته‌ای وجود دارند که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند و تراکتورسازی باید نمایندگان بیشتری داشته باشد.

وی در مورد مشکلات تراکتورسازی خاطرنشان کرد: قول دادند که قرارداد بازیکنان پرداخت شود اما هنوز چنین اتفاقی نیفتاده، آقای جعفری تنها هستند و باید بیشتر با ایشان همکاری کنیم. مطمئن باشید مسائل مالی تاثیری در بازیکنان در زمین نمی‌گذارد و ما در تمامی مسابقات با تمام توان بازی خواهیم کرد.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:43 بعد از ظهر در روز : شنبه 28 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader