تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - کریمیان: درلیگ قهرمانان آسیاچشم انتظارهواداران هستیم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        کریمیان: درلیگ قهرمانان آسیاچشم انتظارهواداران هستیم اخبار لیگ برتر ,

بازیکن تیم تراکتورسازی میگوید اعضای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا چشم به حضور پرشور هوادارانشان دارند.

مهدی کریمیان ، درباره روند نتیجه گیری تراکتورسازی در جدول رده بندی لیگ برتر اظهار کرد: روندمان در نیم فصل دوم رو به رشد بوده است. این هفته در دیدار با گهر مهمان هستیم ولی پس از آن دیدار دو بازی پیاپی در تبریز میزبان خواهیم بود و انشاءالله اگر بتوانیم از امتیاز میزبانیمان به خوبی استفاده کنیم و در این بازیها پیروز شویم، قطعا جزو مدعیان باقی خواهیم ماند.

بازیکن تیم تراکتورسازی درباره بازی بعدی تراکتورسازی برابر گهر دورود بیان کرد: گهر در زمین خود تیم خوبی است و اگر از اول فصل در بازیهایی که میزبان بود، در دورود بازی میکرد میتوانست نتایج خیلی خوبی کسب کند. گهر تماشاگران خوبی دارد ولی ما با قدرت به مصاف این تیم میرویم تا با دست پر به تبریز بازگردیم.

وی درباره وضعیت استادیوم یادگار امام برای مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: وضعیت استادیوم از نظر سختافزاری بهتر شده و نواقص با گذشت زمان بهتر میشود. به نظر من یکی از مشکلات عدیده استادیوم، وضعیت چمن است و برای ما که فوتبال را روی چمن انجام میدهیم، کیفیت زمین در کارمان تاثیرگذار است. تبریز مشکلی بابت میزبانی مسابقههای لیگ قهرمانان آسیا با وجود هواداران پرشورش ندارد.

کریمیان درباره بازی قبلی این تیم برابر ملوان بندرانزلی گفت: ملوان تیمی است که تقریبا جزو تیمهای بالای جدول بوده است و توانسته بازیهای خوبی نیز ارائه دهد. البته چند هفته خوب نتیجه نگرفته بود ولی در داربی گیلان پیروز شده بود و شرایط خوبی برای بازی با ما داشت ولی ما با توجه به برنامهریزیهایی که کرده بودیم باید در این دیدار سه امتیاز را کسب میکردیم.

وی ادامه داد: در طول بازی دقایق بیشتری توپ در اختیار ما بود. البته زمین اجازه نمیداد کیفیت بازی بسیار خوب باشد ولی مهم کسب سه امتیاز بود که به لطف خدا و هواداران پرشورمان کسب کردیم.

کریمیان در انتها اظهار داشت: از هوادارانمان که همیشه تیم را حمایت کرده اند تشکر میکنم. آنها همیشه با عشق و علاقه به استادیوم میآیند. انشاءالله هوادارانمان در بازیهای آسیایی نیز حضور پرشوری داشته باشند و ما با ارائه بازیهای خوب و کسب نتایج مناسب دل هواداران خوبمان را شاد کنیم.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:39 بعد از ظهر در روز : شنبه 28 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader