تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - با کمک هواداران رکورد آسیا را میشکنیم/ 100 هزار بلیط چاپ کرده ایم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        با کمک هواداران رکورد آسیا را میشکنیم/ 100 هزار بلیط چاپ کرده ایم اخبار باشگاه ,

جعفری در مورد بلیط فروشی در دیدار آسیایی تراکتورسازی مقابل الجزیره گفت:اگر هواداران تراکتورسازی همکاری داشته باشند، با 100 هزار نفر رکورد آسیا را خواهیم شکست.

"محمد حسین جعفری" مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که رئیس سازمان ورزش و جوانان استان از فروش تنها 50 هزار بلیط در دیدار آسیایی تراکتورسازی خبر داده بود گفت: با توجه به این که مسئولیت بلیط فروشی با باشگاه تراکتورسازی میباشد و سازمان ورزش و جوانان هیچ گونه دخالتی در این امر ندارد، این موضوع صحت ندارد.

وی ادامه داد: باشگاه تصمیم دارد برای این دیدار 100 هزار بلیط چاپ کند و در صورت حفظ نظم ورزشگاه و همکاری هواداران، تمام این تعداد بلیط به فروش خواهند رسید و رکورد حضور تماشاگر در آسیا را خواهیم شکست.

سردار جعفری در مورد شرایط جایگاه خبرنگاران و وضعیت اینترنت استادیوم یادگار امام نیز افزود: دو سرویس اینترنت پرسرعت برای جایگاه خبرنگاران در نظر گرفته شده تا در صورت قطع احتمالی یکی از آن ها، باز هم از سرویس دیگر استفاده شود.

جعفری درباره ی ارائه ی سرویس اینترنت به هواداران نیز گفت: در حال تست های نهایی میباشیم که در صورت رضایت بخش بودن نتایج تست ها، در ورزشگاه برای هواداران نیز سرویس اینترنت ارائه خواهد شد

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 11:35 بعد از ظهر در روز : شنبه 28 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader