تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - هافبک تراکتور: به زودی به صدر جدول برمی گردیم
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        هافبک تراکتور: به زودی به صدر جدول برمی گردیم اخبار لیگ برتر ,

مهدی كیانی در خصوص پیروزی مقابل ملوان بندر انزلی، بیان كرد: خدا را شكر كه توانستیم 3 امتیاز این بازی را كسب و جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم. واقعا کار سختی داشتیم و ملوان خیلی ما را اذیت کرد. اگر امتیاز از دست می دادیم واقعا وضعیت ما بد می شد چون سپاهان و فولاد هم برنده شدند.

وی افزود: مهم این است که ما روند خوب خود را ادامه دهیم و در این راه به ثبات برسیم. دیگر حق اشتباه نداریم چون دیگر مدعیان هم سعی می کنند با کمترین اشتباه به راه خود ادامه دهند. رقابت در لیگ امسال بسیار فشرده است ، به این دلیل است که بازیکنان فشار زیادی تحمل می کنند تا تیم دچار افت نشود.

هافبک تراکتورسازی تصریح کرد: انشاالله به زودی به صدر جدول صعود كنیم. ما باید کار خود را انجام دهیم و به نتایج تیم های دیگر به خصوص استقلال کاری نداریم. مقابل ملوان درست است که فقط یک گل زدیم ولی موقعیت های خوب دیگری نیز داشتیم که گل نشد.

کیانی در خصوص روند نتیجه گیری تراكتور سازی، گفت: در نیم فصل دوم روند خوب و رو به رشدی داشته ایم و امیداوارم این روند حفظ شود تا با كسب نتایج خوب دل هواداران خوب كه همیشه از ما حمایت می كنند، را شاد كنیم. ما در كورس قهرمانی هستیم و نیاز به این حمایت های پرشور مردم داریم.

بازیكن تیم تراكتور سازی در خصوص اولین بازی تراكتور سازی در لیگ قهرمانان آسیا با تیم الجزیره امارات، بیان كرد: انشاالله تا روز بازی خودمان را به شرایط ایده آل برسانیم و نتیجه خوبی نیز كسب كنیم. اطمینان دارم هواداران استقبال خوبی از این بازی انجام خواهند و الجزیره از حضور پرشور هواداران تبریزی شوكه خواهد شد.

كیانی در خصوص بازی پیش روی تراكتور سازی با گهر دورود، گفت: ما بازی آسانی نداریم ولی برای كسب پیروزی به مصاف این تیم خواهیم رفت. تمرینات خوبی را انجام می دهیم تا با قدرت و با آمادگی كامل به مصاف این تیم برویم. گهر هم این روزها اوج گرفته است و چون آنها چیزی برای از دست دادن ندارند، باید مواظب باشیم تا اسیر انگیزه این تیم نشویم.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 02:30 بعد از ظهر در روز : سه شنبه 24 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader