تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - عكس العمل بسیار عجیب و استثنایی (غیرتی ده)
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        عكس العمل بسیار عجیب و استثنایی (غیرتی ده) اخبار لیگ برتر ,

وقتی كه تراکتور یک بر صفر از ملوان جلو بود و فشار حملات روی دروازه این تیم زیاد شده بود، در یک صحنه تراکتور صاحب یک ضد حمله و موقعیت گلزنی می شود. محمد ابراهیمی با خودخواهی تمام از پاس دادن توپ خودداری می كند و در نهایت فرصت از دست می رود. در این لحظه تونی با عصبانیت ویژه خود به طرف زمین دوید و به زمین خورد. [البته عده ای می گویند از فرط عصبانیت خودش را به زمین انداخته است] تونی بعد از زمین خوردن تمام فشار وارد عصبی را با مشت بر زمین کوبید و سپس با کمک نیمکت نشینان تراکتور از زمین برخواسته تا اینبار با مشت ها گره کرده و رگ گردن باد کرده پاها را بر زمین بکوبد.

این حرکت اولیویرا، نگرانی و خوشحالی 40 هزار هوادار تیم تراکتورسازی را به همراه داشت که پس از برخاستن وی از روی زمین، او را تشویق کردند.وقتی كه تراکتور یک بر صفر از ملوان جلو بود و فشار حملات روی دروازه این تیم زیاد شده بود، در یک صحنه تراکتور صاحب یک ضد حمله و موقعیت گلزنی می شود. محمد ابراهیمی با خودخواهی تمام از پاس دادن توپ خودداری می كند و در نهایت فرصت از دست می رود. در این لحظه تونی با عصبانیت ویژه خود به طرف زمین دوید و به زمین خورد. [البته عده ای می گویند از فرط عصبانیت خودش را به زمین انداخته است] تونی بعد از زمین خوردن تمام فشار وارد عصبی را با مشت بر زمین کوبید و سپس با کمک نیمکت نشینان تراکتور از زمین برخواسته تا اینبار با مشت ها گره کرده و رگ گردن باد کرده پاها را بر زمین بکوبد.


این حرکت اولیویرا، نگرانی و خوشحالی 40 هزار هوادار تیم تراکتورسازی را به همراه داشت که پس از برخاستن وی از روی زمین، او را تشویق کردند.


نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:31 بعد از ظهر در روز : یکشنبه 22 بهمن 1391

ویرایش شده در دوشنبه 23 بهمن 1391 و ساعت 06:13 بعد از ظهر

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader