تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - اولیویرا: بضاعت تراکتورسازی همین است
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        اولیویرا: بضاعت تراکتورسازی همین است اخبار باشگاه ,
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بارسلونا را به من نسپرده‌اید که بتوانیم خریدهای زیادی داشته باشیم.

تونی اولیویرا پس از پیروزی یک بر صفر تراکتور‌سازی برابر ملوان در خصوص اینکه از موقعیت‌هایی که بازیکنانش از دست می‌دادند در صحنه‌ای به زمین افتاده بود و پای خود را محکم به چمن ورزشگاه می‌کوبید عنوان کرد: بازی حساسی بود و من هم به عنوان یک مربی حساسیت‌های خاصی داشتم. برخی اتفاقات در زمین می‌افتد و من هم مجبور شدم به خاطر موقعیت‌هایی که بازیکنانم از دست می‌دادند چنین واکنش‌هایی انجام دهم.

وی درباره بازی خاطرنشان کرد: بازی سختی بود و دو تیم عملکرد خوبی داشتند، مخصوصا نیمه اول. در نیمه دوم ما به سختی بازی توانستیم به سختی به گل برسیم. در لحظاتی از بازی کنترل و برنامه را از دست دادیم اما خوشبختانه بازیکنانم تمرکز لازم را کسب کردند و توانستیم به برتری دست یابیم.

سرمربی تراکتو‌ر‌سازی تصریح کرد: در یک بازی 3 امتیاز اهمیت لازم را دارد و همانطور که می خواستیم توانستیم پیروزی را کسب کنیم. این بازی باید درسی برای ما شود تا نقاط ضعف خود را بپوشانیم و در ادامه راه با قوت بیشتری در لیگ حاضر شویم. در مجموع به تمام بازیکنانم تبریک می‌گویم که توانستند در این بازی به برتری دست یابند.

اولیویرا درباره عملکرد بازیکنانش گفت: بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و طبق برنامه پیش رفتند البته در لحظاتی از بازی کنترل بازی را از دست دادیم. برنامه‌ریزی و توصیه‌هایی که می‌کنیم بستگی به عملکرد بازیکنانم در زمین دارد.

وی در مورد اینکه آیا نبود لوپز در این دیدار تراکتورسازی را ضعیف نکرده بود یادآور شد: همه بازیکنان من در سطح خوبی قرار دارند. جواد کاظمیان که یک ماه است به تیم ملحق شده توانسته هماهنگی لازم را با تیم برقرار کند. بازیکنانم تمرینات خوبی انجام می‌دهند. برای نظر شما احترام قائل هستم اما سیستم و روش خود را دارم هرچند که در این دیدار در لحظاتی از بازیکنانم راضی نبودم.

سرمربی تراکتور‌سازی در مورد اینکه نیمکت تیمش برای لیگ قهرمانان آسیا نامطمئن است عنوان کرد: در حال حاضر نگران بازی‌های آسیایی نیستم. تنها نگرانی من بازی بعدی برابر گهر زاگرس است. تمرکز خود را روی بازی‌های لیگ داریم و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کنیم.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: ما امکانات بارسلونا را نداریم. شما توقع چه چیزی از ما دارید؟ از لحاظ مالی نمی‌توانیم همین بازیکنان را راضی نگه داریم. ما بارسلونا نیستیم که بتوانیم ژاوی و دیگران را جذب کنیم. توان ما در همین حد است و سعی می کنیم بهترین نتایج را بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به اینکه حریفانش را در لیگ قهرمانان آسیا را آنالیز کرده خاطرنشان کرد: هر 3 حریف خود را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و با آنها آشنا هستیم اما هم‌اکنون تمام تمرکز خود را روی مسابقات لیگ برتر گذاشته ایم.

وی در مورد سرعت بازی تراکتور‌سازی گفت: شما تراکتور‌ را به من تحویل داده‌اید و از من توقع سرعت فراری دارید. ما در حد بضاعت خود بازی می‌کنیم و می‌خواهیم بهترین نتایج را در مسابقات کسب کنیم.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 10:22 بعد از ظهر در روز : یکشنبه 22 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader