تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - تونی:به انتخاب بعضی بازیکنان انتقاد دارم / حتی کلمه ای مابین من وپرسپولیس رد وبدل نشده
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        تونی:به انتخاب بعضی بازیکنان انتقاد دارم / حتی کلمه ای مابین من وپرسپولیس رد وبدل نشده
من همیشه نگران تیم ام هستم ، ما بر اساس داشته هایمان باید حرکت کنیم وهدف اول ما لیگ داخلی است ولیگ قهرمانان هم باید ببینیم تا چه حد به ما اجازه می دهند که به جلو برویم
سایت گل -سرمربی تراکتورسازی ار آنهاست که در هر مصاحبه مطبوعاتی هوس می کنی ماچی از صورتش برداری. او درست و جذاب و پرشور و بی عقده حرف می زند ... اگرچه نیش هایی هم در حرف هایش هست. 
به گزارش گل   ، تونی اولیویرا  کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی تونی اولیویرا سر مربی تیم تراکتور سازی برگزار شد ، ارزیابی از وضعیت تیم ملوان ووضعیت بازیکنان محروم ومصدوم برای بازی فردا اولین سوالی بود که تونی پاسخ داد : ملوان یکی از تیم های سرعتی لیگ برتر محسوب می شود که بازیکنان خوبی خصوصا در خط حمله دارد واز هماهنگی وحرکت تیمی خوبی هم برخوردار هستند وبازی فردا برای تراکتور سازی بازی سختی خواهد بود هر چند ما هم آماده ایم تا با انگیزه های که داریم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم .
وی ادامه داد:  ما برای دیدار مقابل ملوان ، میلاد فخرالدینی را بدلیل مصدومیت وفلاویو لوپز را بدلیل سه کارته بودن در اختیار نداریم وضمن اینکه سید محسن حسینی هم به تیم ملی ارتش دعوت شده است .
سرمربی تراکتور سازی در مورد پیش بینی بازی وشرایط این تیم ادامه داد : اگر بازیکنان بتوانند به حرف های که گفته ایم خوب عمل کنند نتیجه خوبی هم بدست خواهد آمد اما اگر به فاکتور های که لازمه نتیجه گیری است عمل نکنند شرایط مان بدتر خواهد شد . .
وی اضافه کرد: از بازیکنان می خواهم در بازی فردا با تمام توان و کارآیی خود در زمین مسابقه حاضر شوند تا روند رو به جلوی تراکتورسازی تداوم داشته باشد.
اولیویرا گفت: بازیکنان ملوان بویژه در خط حمله از سرعت بالایی برخوردارند و با برنامه و هماهنگی خوبی برابر حریفان ظاهر می شوند و ما باید با اعمال تاکتیک های ویژه این نقطه قوت ملوان را از کار بیاندازیم. البته تراکتورسازی تیمی حرفه ای و هماهنگ است و با حساب و کتاب کار می کند اما آینده به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست و باید برای کسب بیشترین امتیازها از هر بازی فکر کرد.
آیا عدم دعوت از بازیکنان تراکتور به توصیه شما بوده یا نه سوال دیگری بود که تونی اینگونه پاسخ داد : من به مربی تیم ملی احترام قائلم وحال کی روش باشد ویا کسی دیگر هر چند تیم ملی برای من در مرحله اول بنام تیم ملی پرتغال یعنی کشورم معنی پیدا می کند وسپس تیم ملی ایران ولی با اینحال آرزوی موفقیت می کنم ، اما از اینکه تنها یک نفر از تیم ما دعوت شده ناراحت هستم واین ادعا هم که مطرح شده که من از کی روش خواسته ام که بازیکن کمتری از تراکتور سازی دعوت کند صحت ندارد و من نیز ضمن احترام به مربی تیم ملی به دعوت شدن عده ای انتقاد دارم .
وی دعوت از فرزاد حاتمی به تیم ملی را غیر مستقیم به حضور در دو تیم سرخابی مرتبط دانست 
 گفتگو با پرسپولیسی ها برای فصل اینده مطلب دیگری بود که از سرمربی تراکتور سازی سوال شد که اینگونه جواب داد : نکته اول اینکه من بعنوان یک مربی حرفه ای به مربی فعلی این تیم باید احترام گذاشته وارد هیچگونه گفتگوی نشوم دوم هم واقعیت اینست که هیچ تماس وحتی کلمه ای مابین من وپرسپولیس رد وبدل نشده واین کار روزنامه ورسانه ای بوده که می خواسته بدین طریق بذای خود خبر سازی کند وروزنامه اش را بفروش رساند .
 برنامه ریزی برای اولین دیدار از لیگ قهرمانان اسیا آخرین سوالی بود که تونی گفت : من همیشه نگران تیم ام هستم ، ما بر اساس داشته هایمان باید حرکت کنیم وهدف اول ما لیگ داخلی است ولیگ قهرمانان هم باید ببینیم تا چه حد به ما اجازه می دهند که به جلو برویم ، بازی با گهر وفجر سپاسی را نمی توان پیش بینی کرد که کارمان سخت خواهد بود یا نه ولی در کل بازی ها که به آخر می رسد همه مقابل ما با تمام توان کار خواهند کرد وما باید تمام تمرکز خود را برای نتیجه گیری خوب بگذاریم البته شانس هم باید همراه ما باشد چرا که فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد .
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 02:08 بعد از ظهر در روز : جمعه 20 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader