تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - اولیویرا: هیچ صحبتی با پرسپولیس نداشته‌ام
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        اولیویرا: هیچ صحبتی با پرسپولیس نداشته‌ام اخبار لیگ برتر ,
تونی اولیویرا گفت: انگیزه تیم‌ها در مقابل ما بسیار زیاد است و خواسته من از بازیکنان، تلاش صددرصدی و کسب سه امتیاز است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در نشست خبری قبل از بازی با تیم ملوان بندرانزلی اظهار کرد: ما کاملا آماده بازی فردا هستیم. میلاد فخرالدینی به دلیل مصدومیت و فلاویو لوپز نیز به دلیل سه کارته بودن و سیدمحسن حسینی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی ارتش در بازی فردا حضور ندارند.

سرمربی تراکتورسازان در مورد ملوان بندرانزلی گفت: تیم ملوان بازیکنان سرعتی دارد و در جریان بازی هماهنگ هستند. اگر از فاکتورهایمان به خوبی استفاده کنیم، فکر می‌کنم پیروز بازی فردا خواهیم شد.

اولیویرا در مورد شایعاتی مبنی بر مذاکره‌اش با باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: من چه در گذشته و چه در حال حاضر هیچ صحبتی با باشگاه پرسپولیس و دیگر تیم‌ها نداشتم و به دلیل مسائل حرفه‌ای هیچ زمانی این کار را نخواهم کرد. برای سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس احترام خاصی قائل هستم.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره دعوت یک بازیکن از تیم تراکتور به تیم ملی ایران بیان کرد: من نیز دوست دارم بازیکنان بیشتری از تیمم به تیم ملی دعوت شوند. زمانی که حاتمی در تراکتورسازی بود، به تیم ملی دعوت نشد و وقتی به استقلال رفت این موضوع برعکس شد. من به سرمربی تیم ملی احترام می‌گذارم و من وظیفه خودم را انجام می‌دهم.

نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 01:56 بعد از ظهر در روز : جمعه 20 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader