تبلیغات
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club - می دانم مشكل كجاست كه به تیم ملی دعوت نمی شوم/ محمد ابراهیمی: كی روش آبرویش را بیشتر از تونی دوست دارد /از تیم یازدهم 4 نفر از ما یك نفر؟
کلوب هواداران تراکتور سازی تبریز : Tractor Club
تبلیغات

جدول لیگ قهرمانان آسیا گروهA

نظرسنجی
از نتایح تراکتور سازی راضی هستین؟تصاویر تصادفی
اطلاعات بازی بعدی

صفحات وبلاگ
لینكدونی
آدرسهای ورود
لوگو ما
لینكستان
        می دانم مشكل كجاست كه به تیم ملی دعوت نمی شوم/ محمد ابراهیمی: كی روش آبرویش را بیشتر از تونی دوست دارد /از تیم یازدهم 4 نفر از ما یك نفر؟ اخبار لیگ برتر ,
 

می دانم مشكل كجاست كه به تیم ملی دعوت نمی شوم/ محمد ابراهیمی: كی روش آبرویش را بیشتر از تونی دوست دارد

 /از تیم یازدهم 4 نفر از ما یك نفر؟

تا اینجای كار هم به خاطر مردم آذربایجان بازی كرده ایم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود.

محمد ابراهیمی یا همان اف14 معروف تراكتورسازی این روزها در شرایط مطلوبی قرار دارد.
 بعد از یك سانحه رانندگی حالا ابراهیمی در اوج امادگی است و نقشی اساسی در موفقیت تراكتورسازی دارد
. ابراهیمی كه انتظار می رفت در لیست تیم ملی باشد.
 در این باره می گوید:« اول باید تبریك بگویم به تمام بازیكنانی كه در تیم ملی هستند و پیراهن تیم ملی را می پوشند.
 آنها قطعا لیاقت دعوت به تیم ملی را داشته اند كه در اردو هستند. امیدوارم كه بازیكنان تیم ملی بهترین بازی شان را انجام بدهند تا دست به دست هم بدهیم و به جام جهانی برویم.
 از طرف دیگر گله دارم. به این دلیل كه در حق تراكتورسازی اجحاف شد. بازیكنان خوبی در تیم ما بودند كه می توانستند به تیم ملی دعوت شوند.به عنوان مثال بازیكنانی مثل مرتضی اسدی، مهدی كیانی، قاسم دهنوی، سیدصالحی و مهدی كریمیان می توانستند در لیست تیم ملی باشند.
 در مورد خودم اصلا حرفی نمی زنم. می دانم مشكل اصلی كجاست كه دعوت نمی شوم. می دانم از كجا آب می خورد كه دعوت نمی شوم اما اصلا بحثی در این رابطه ندارم. فقط می خواهم بگویم كه از تیم ما خیلی بیشتر از یك نفر می توانستند دعوت شوند» 
محمد ابراهیمی در ادامه می گوید:« یك تیم برنامه ریزی می كند و خوب نتیجه می گیرد. خب مشخص است كه دلیلش حضور بازیكنان اماده در كنار كادر فنی است. چرا این بازیكنان اماده نباید در تیم ملی هم باشند و روی بازی تیم تاثیر بگذارند؟ یعنی بازیكنان ما فقط بازیكنان لیگی هستند و ملی نیستند؟
 چطور تیم یازدهم جدول بیشتر از تیمهای رده دوم و سوم ملی پوش دارد؟ این صحبتها قدیمی و كلیشه ای شده . من می گویم تیم یازدهم با دوم یا سوم نباید فرقی داشته باشد؟» گفته می شود تونی اولیویرا از كی روش خواسته تا بازیكنان كمتری از تراكتورسازی به اردو دعوت كند. 
ابراهیمی در این باره می گوید:« اصلا چنین چیزی نیست. چون كی روش آبروی خودش رابیشتر از تونی دوست دارد. اگر قرار بود به خواسته تونی از تراكتورسازی تنها یك نفر دعوت شود چرا سیموئز، دستیار كی روش به قم آمد و بازی ما با صبا را از نزدیك دید؟به نظر من اینها حاشیه است و عده ای قصد دارند برنامه های دیگری را پیاده كنند. »
 ابراهیمی درباره دعوت نشدن خودش به اردوی تیم ملی می گوید:« مشكل من چیز دیگری است كه خودم بهتر از هر كسی می دانم و احتیاجی نیست در این برهه زمانی آن را بگویم . » مشكلات مالی همچنان دست بردار تراكتورسازی نیست.
 ابراهیمی در این باره می گوید:« بی پولی برای ما عادت شده اما ما برای مردم بازی می كنیم و به عشق انها و پیراهن تراكتورسازی وارد زمین می شویم. فقط امیدوارم كه جعفری تیم را از بحران خارج كند.
 اگر قرار است كمكی شود همین الان شود كه تیم در شرایط بی پولی قرار دارد. بازیكنان هم تا یك اندازه می توانند ساكت بمانند و حرفی نزنند. اگر به خواسته های انها بها داده نشود از نظر روحی روانی افت می كنند و دیگر نمی توانند كارایی داشته باشند.
 تا اینجای كار هم به خاطر مردم آذربایجان بازی كرده ایم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود»
نوشته شده توسط Farshad Gold ساعت 12:47 قبل از ظهر در روز : سه شنبه 17 بهمن 1391

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

فید خوان rss reader